PPC szakértő állás

Lehet, hogy pont Téged keresünk!

Mit érdemes rólunk tudnod?

Google Ads és Facebook kampányokat tervezünk és kezelünk magyar és nemzetközi ügyfeleink számára (webáruházak, kereskedő, vagy szolgáltató cégek).

A TopTarget Marketing Kft. Google Premier Partner ügynökség, ahol mindenki minimum 5-10év PPC múlttal rendelkezik, így egy szupercsapat tagja lehetsz!

Nálunk nem egy nagy gépezet kis fogaskereke leszel, hanem az egyik legfontosabb kolléga.

60+
Aktív ügyfél
20M
Havi költés
0
Óra túlóra

Téged keresünk, amennyiben

  • haladó szinten tudod kezelni az Google Ads és Facebook kampányokat,
  • be tudod állítani és ellenőrizni tudod a konverziókövetést, remarketinget,
  • jól ismered a Google Analytics felületét,
  • képes és hajlandó vagy megérteni partnereink igényeit, elvárásait, és mindent megteszel azért, hogy hibamentesen végezd a feladataidat,
  • kellő önállósággal rendelkezel, de mellette nem félsz kérdezni (ugyanis nálunk csapatmunka folyik, mindenki segít a másiknak),
  • tudsz a nemzetközi ügyfeleinkkel angolul kommunikálni.
  • hosszú távon tervezel velünk és nem csak ugródeszkára van szükséged

Előnynek számít, ha az alábbiakkal kapcsolatosan is van tapasztalatod:

  • Google Tag Manager
  • Search Console
  • Data Studio
  • Youtube
  • Wordpress
  • Photoshop

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Új ügyfél esetén önállóan megtervezed, felépíted a szükséges kampányokat, vagy kijavítod / módosítod a már meglévőket. A legfontosabb cél, hogy az adott kampány a lehető legsikeresebb legyen.
  • A kampány(ok) indulása előtt ellenőrzöd, hogy a mérőkódok helyesen lettek-e beépítve. Amennyiben szükséges a hiányzó kódokat legenerálod, átküldöd az ügyfélnek, majd azok helyes és működőképes beépítését nyomonköveted.
  • Segíted ügyfeleinket a kampányok optimalizálásában, eredményességük növelésében.
  • Folyamatos, aktív kapcsolatban leszel a partnereinkkel: megválaszolod a felmerült kérdéseket, az esetleges kéréseiket a hatékonyság és minőségi eredmények érdekében megvalósítod.
  • Rendszeresen és ad hoc jelleggel kimutatást, riportot készítesz a kampány(ok) eredményeiről, statisztikáiról.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • RUGALMAS MUNKAVÉGZÉS: rugalmas a munkaidő nálunk, túlórára szinte egyáltalán nem kell számítanod. Szabadság igényeiddel kapcsolatosan is maximálisan rugalmasak vagyunk.
  • FEJLŐDÉSI ÉS TANULÁSI LEHETŐSÉG: rendszeresen részt vehetsz belső oktatáson (ügyvezetőnk több mint 10 éve dolgozik online marketing területen, így tőle biztosan tudsz mit tanulni ), vagy Google képzéseken. Továbbá hozzáférhetsz egy jelenleg több mint 50 E-Learning tananyagot tartalmazó, de folyamatosan bővülő tudásbázishoz. Ráadásul nem csak magyar, de nemzetközi kampányokon is kipróbálhatod magad. Így a szakmai fejlődésed szinte garantált!
  • SZAKMAI SZABADSÁG: folyamatosan bíztatunk, és teret engedünk, hogy az ötleteidet megvalósítsd. Partnereinkkel történő együttműködésed során nem kell attól tartanod, hogy lelassulnak az egyeztetési folyamatok, vagy a nemzetközi szabályaik miatt a szakmaiság háttérbe szorul.
  • ELISMERÉS: a fizetésen kívül  prémiumra is számíthatsz illetve ahogy nő a szakmai tudásod úgy emelkedik a béred is.
  • CSAPAT: amellett, hogy a napi feladatok megoldása során kölcsönösen segítjük egymást, rendszeresen szervezünk valamilyen apró elfoglaltságot, amikor lazulhatunk kicsit. Nyáron tartunk grillpartit, a karácsonyt is megünnepeljük közösen, időnként közösen sütizünk egy jót.
    Továbbá – és szerintünk ez is nyomós érv: játszhatsz Mazsikával, a francia bulldogunkkal. 🙂
  • És ami kihagyhatatlan, de a mindennapokat nagyban meg tudja könnyíteni:
    Kényelmes klímás iroda, korszerű számítógépek, óriási monitorok, kávé, ásványvíz.

Toptarget Marketing - tarts velünk!

Irodánk Budapesten, a X. kerületben a Bajor Irodaházban található. Az irodaház könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel, a parkolás pedig ingyenes a környéken.

Épületünkben melegkonyhás étterem és egy profi edzőterem is található.

A munka hétfőtől péntekig 8:00-16:00-ig tart, túlórázni soha sem szoktunk!
Nettó bér: 200-400.000Ft (aktuális tudásszintednek megfelelően emelkedik)

Ha számlaképes vagy, az plusz pont!

Amennyiben a fentiek szimpatikusak számodra, és szívesen lennél csapatunk, várjuk jelentkezésedet a lenti űrlap kitöltésével!

Legyél Te is jövőbeni sikereink részese!

    Hány év PPC gyakorlattal rendelkezel?